Mobile menu
  • VTEM Image Show

    Навчання

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • VTEM Image Show

    Робота

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • VTEM Image Show

    Заходи

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • View 

    & ми
    в
    facebook

  • View

    & Позакласна
    Робота
    *

  • View

    &Батькам
    Майбутніх
    Першокласників

  •  
 

ГОЛОВНА

15 листопада 2017 року в Будинку футболу відбувся Всеукраїнський семінар для вчителів фізичної культури 

"Фінал Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури".

Лише п'ять учителів представляли кожний район Києва! Від Оболонського району взяли участь викладачі шкіл №8,20,285 та два вчителі нашої школи №104 імені О. Ольжича Зубкова Л.Ю. та Федорченко Р.В.

В.

УВАГА!

16 листопада 2017 року о 18.00 в актовій залі відбудуться загальні збори колективу. Порядок денний:

  • Вибори голови ради школи
  • Визначення кількісного складу ради школи та вибори членів ради
  • Про шкільну форму
  • Про відкрите звернення до адміністрації 104 школи

Список делегатів загальних зборів колективу

Від трудового колективу

Від батьківської громадськості

Від учнівського колективу

1.     Ніцу Ю.Г.

2.     Федорченко А.М.

3.     Прецуленко О.М.

4.     Куранова І.О.

5.     Гаранська І.М.

6.     Федорченко Р.В.

7.     Редька Л.М.

8.     Сененкова Л.М.

9.     Лебедєва О.І.

10. Бенедіктова А.М.

11. Мазур Н.І.

12. Мазніченко С.В.

13. Кузьміна Л.Д.

14. Самойлович Т.П.

15. Ковальчук А.В.

1.     Горголь І.С.

2.     Кузьменко О.М.

3.     Слісарчук Л.В.

4.     Власова Т.В.

5.     Чепурко О.С.

6.     Мініх Л.Л.

7.     Нечкалюк Н.В.

8.     Шпак І.В.

9.     Горліщева Н.І.

10. Лисань С.С.

11. Вишневська Т.О.

12. Ходаковська Г.В.

13. Чухрай І.В.

14. Рахманова Г.В.

15. Зайцева Г.М.

 

1.     Пилипенко Ю.

2.     Кашлакова Т.

3.     Гаранський К.

4.     Месропян Д.

5.     Галкіна О.

6.     Страхова К.

7.     Бондаренко С.

8.     Вашкулат М.

9.     Дмитрієва О.

10. Гаєва А.

11. Гарник О.

12. Южакова О.

13. Візер А.

14. Яковлева К.

15. Бабечко М.

Профорієнтаційна робота.

Четверг, 16 Ноябрь 2017 00:00 Автор
14.11 з метою ознайомлення учнів 11 класу з вступом до ВНЗ,було проведено зустріч з представником КНЕУ,який докладно розповів чому важлива у наш час професія маркетолога і які перспективи мають випускники даної професії у подальшому на ринку праці.
Додаю вкладені файли !

Урок в рамках декади мистецтв.

Четверг, 16 Ноябрь 2017 00:00 Автор

В рамках дeкади мистeцтв в школі було проведено урок англійська мова+ трудовe навчання на паралeлі других класів. Діти виготовляли папeрового лeва за інструкцією англійською мовою, читали англійською мовою, грали в навчальні ігри та вчилися працювати в команді.

Шалений день

Понедельник, 13 Ноябрь 2017 00:00 Автор

Тиждень мистецтв!

Понедельник, 13 Ноябрь 2017 00:00 Автор

за подарунки школі, а саме: 4 комплекти столів для гри в шахи, шашки (розміщено в ігрових кімнатах); радіосистема (1 шт.) для актової зали; килимове покриття (24 м. кв) в ігрову кімнату третього поверху.

Висловлюємо щиру вдячність громадському активісту, батькові учениці 1 класу Чепурку Олександру Степановичу за подарунки школі, а саме: килимове покриття (24 м. кв) в ігрову кімнату другого поверху; ноутбук в каб. №303

  Прізвище, імя учня Клас Місце Предмет
1 Сайко Артем 5-В І Українська мова та література
2 Бацак Роман 5-В І Українська мова та література
3 Ніколаєнко Єлизавета 5-А І Українська мова та література
4 Жданов Костянтин 5-В ІІ Українська мова та література
5 Ілюхіна Єлизавета 5-А ІІ Українська мова та література
6 Філімонова Катерина 5-В ІІІ Українська мова та література
7 Скиба Анастасія 5-А ІІІ Українська мова та література
8 Чухмаченко Єлизавета 6-А І Українська мова та література
9 Охендовська Олександра 6-А І Українська мова та література
10 Швець Вікторія 6-В І Українська мова та література
11 Герасимова Катерина 6-В І Українська мова та література
12 Харченко Вікторія 6-А ІІ Українська мова та література
13 Мирончук Анжеліка 6-Б ІІ Українська мова та література
14 Чухманенко Олександр 6-А ІІ Українська мова та література
15 Чернова Олена 6-В ІІ Українська мова та література
16 Ярмошик Есфірь 6-В ІІІ Українська мова та література
17 Давиденко Софія 7-В І Українська мова та література
18 Федчук Софія 7-А І Українська мова та література
19 Стадник Анастасія 7-В ІІ Українська мова та література
20 Матвієнко Анастасія 7-В ІІ Українська мова та література
21 Шпак Катерина 7-А ІІІ Українська мова та література
22 Пилипець Злата 7-В ІІІ Українська мова та література
23 Сирота Микита 8-Б І Українська мова та література
24 Сквирський Даніїл 8-Б І Українська мова та література
25 Труш Михайло 8-Б ІІ Українська мова та література
26 Охендовська Єлизавета 8-Б ІІІ Українська мова та література
27 Маслікова Ельза 9-В І Українська мова та література
28 Іщук Софія 9-А ІІ Українська мова та література
29 Месропян Діана 9-А ІІІ Українська мова та література
30 Галкіна Ольга 10-А І Українська мова та література
31 Бондаренко Степан 10-А ІІ Українська мова та література
32 Шевченко Ілля 10-А ІІІ Українська мова та література
33 Кулик Ірина 11-А І Українська мова та література
34 Бражник Марія 11-Б І Українська мова та література
35 Кузьменко Катерина 11-Б ІІ Українська мова та література
36 Бондаренко Степан 10-А І Географія
37 Літинська Олександра 10-Б І Географія
38 Труш Михайло 8-Б ІІ Географія
39 Якимюк Вероніка 8-Б ІІ Географія
40 Сирота Микита 8-Б ІІ Географія
41 Мерчанський Денис 8-А ІІІ Географія
42 Мазур Дмитро 8-Б ІІІ Географія
43 Кашлакова Тетяна 8-А ІІІ Географія
44 Галкіна Ольга 10-А І Зарубіжна література
45 Іщук Софія 9-А І Зарубіжна література
46 Труш Софія 7-Б ІІ Зарубіжна література
47 Якимюк Вероніка 8-Б ІІ Зарубіжна література
48 Сирота Микита 8-Б ІІ Зарубіжна література
49 Бондаренко Степан 10-А ІІ Зарубіжна література
50 Матвієнко Анастасія 7-В ІІІ Зарубіжна література
51 Струсевич Ірина 9-А ІІІ Зарубіжна література
52 Марко Святослав 8-А І Інформатика
53 Маслікова Ельза 9-В І Інформатика
54 Мочалов Михайло 11-А І Інформатика
55 Погорєлова Даря 8-Б ІІ Інформатика
56 Гаранський Костянтин 9-А ІІ Інформатика
57 Візер Анна 11-А ІІ Інформатика
58 Семенчак Дмитро 8-А ІІІ Інформатика
59 Іщук Софія 9-А ІІІ Інформатика
60 Кулик Ірина 11-А ІІ Економіка
61 Височанська Анастасія 11-А ІІ Економіка
62 Привольєва Марія 11-А ІІІ Економіка
63 Лівандовська Катерина 7-Б І Фізика
64 Маляренко Микита 10-А І Фізика
65 Селіванов Віктор 10-А І Фізика
66 Юсупов Микола 7-Б ІІ Фізика
67 Галкіна Ольга 10-А ІІ Фізика
68 Духота Максим 7-Б ІІІ Фізика
69 Бондаренко Степан 10-А ІІІ Фізика
70 Тимченко Валерія 6-Б І Трудове навчання
71 Пеньковська Ангеліна 6-В І Трудове навчання
72 Войтович Тетяна 8-А ІІ Трудове навчання
73 Мойсієнко Катерина 8-А ІІ Трудове навчання
74 Мех Анна 11-Б І Образотворче мистецтво
75 Яковлєва Катерина 11-А ІІ Образотворче мистецтво
76 Пащенко Анастасія 9-Б ІІ Образотворче мистецтво
77 Костенко Данило 7-Б ІІ Образотворче мистецтво
78 Горбач Іванна 6-А ІІ Образотворче мистецтво
79 Галущенко Богдан 6-А ІІІ Образотворче мистецтво
80 Чернявська Альона 9-Б ІІІ Образотворче мистецтво
81 Сайко Артем 5-В І Англійська мова
82 Ніколаєнко Єлизавета 5-В І Англійська мова
83 Андруліс Айна 5-А ІІ Англійська мова
84 Кияш Анастасія 5-В ІІ Англійська мова
85 Бацак Роман 5-В ІІІ Англійська мова
86 Філімонова Катерина 5-В ІІІ Англійська мова
87 Костенко Нікіта 6-А ІІ Англійська мова
88 Воробей Максим 6-А ІІІ Англійська мова
89 Лівандовська Катерина 7-Б ІІ Англійська мова
90 Махун Влада 7-Б ІІ Англійська мова
91 Федчук Софія 7-А ІІІ Англійська мова
92 Бондаренко Валерія 7-В ІІІ Англійська мова
93 Охендовська Єлизавета 8-Б І Англійська мова
94 Мазур Дмитро 8-Б ІІ Англійська мова
95 Сквирський Даніїл 8-Б ІІ Англійська мова
96 Бабій Данило 8-Б ІІІ Англійська мова
97 Кулик Ірина 11-А І Англійська мова
98 Каленюк Ярослав 11-Б І Англійська мова
99 Бабечко Марія 11-А ІІІ Англійська мова
100 Паіс Тетяна 9-В ІІ Англійська мова
101 Чепур Євген 9-В ІІІ Англійська мова
102 Маляренко Микита 10-А І Англійська мова
103 Мінчева Еріка 10-Б ІІ Англійська мова
104 Гаєва Анастасія 10-Б ІІ Англійська мова
105 Галкіна Ольга 10-А ІІІ Англійська мова
106 Шпак Лариса 10-А ІІІ Англійська мова
107 Бацак Роман 5-В І Математика
108 Ніколаєнко Єлизавета 5-В ІІ Математика
109 Епішева Анна 5-В ІІІ Математика
110 Мазніченко Андрій 6-А І Математика
111 Тимощук Софія 6-А ІІ Математика
112 Швиткіна Анастасія 6-А ІІ Математика
113 Коміссаренко Кірил 6-А ІІІ Математика
114 Костенко Нікіта 6-А ІІІ Математика
115 Чухманенко Олександр 6-А ІІІ Математика
116 Михайленко Єгор 6-А ІІІ Математика
117 Коленко Ольга 6-Б ІІІ Математика
118 Чернова Олена 6-В ІІІ Математика
119 Романовський Антон 7-А ІІ Математика
120 Пащенко Степан 7-А ІІ Математика
121 Терещенко Микита 7-В ІІІ Математика
122 Меривечанський Віталій 7-В ІІІ Математика
123 Куранов Миколай 7-А ІІІ Математика
124 Казаков Микита 7-А ІІІ Математика
125 Сирота Микита 8-Б І Математика
126 Труш Михайло 8-Б ІІ Математика
127 Сквирський Даніїл 8-Б ІІ Математика
128 Тяпко Олександр 8-А ІІІ Математика
129 Горлищев Станіслав 9-А І Математика
130 Гаранський Костянтин 9-А ІІ Математика
131 Яремчук Ганна 9-Б ІІІ Математика
132 Юсупов Олександр 10-А ІІІ Математика
133 Марьяненко Роман 11-А ІІ Математика
134 Мочалов Михайло 11-А ІІІ Математика
135 Машир Вадим 11-Б ІІІ Математика
136 Сирота Микита 8-Б І Біологія
137 Труш Михайло 8-Б ІІ Біологія
138 Сквирський Даніїл 8-Б ІІІ Біологія
139 Якимюк Вероніка 8-Б ІІІ Біологія
140 Лихошерст Ірина 8-Б ІІІ Біологія
141 Іщук Софія 9-А ІІ Біологія
142 Антонова Єлизавета 9-А ІІІ Біологія
143 Шпак Лариса 10-А І Біологія
144 Берестяний Іван 10-А ІІ Біологія
145 Шевченко Ілля 10-А ІІІ Біологія
146 Візер Анна 11-А І Біологія
147 Бабечко Марія 11-Б ІІ Біологія
148 Привольєва Марія 11-А ІІІ Біологія
149 Пилипенко Юлія 11-Б ІІІ Біологія
150 Чепур Євген 9-В І Історія
151 Бондаренко Степан 10-А І Історія
152 Кулик Ірина 11-А І Історія
153 Галкіна Ольга 10-А ІІ Історія
154 Бурлака Марія 10-А ІІ Історія
155 Білоус Андрій 9-А ІІІ Історія
156 Панєвін Віталій 10-А ІІІ Історія
157 Бондаренко Степан 10-А І Правознавство
158 Чепур Євген 9-В ІІ Правознавство
159 Бабечко Марія 11-Б ІІ Правознавство
160 Южакова Ольга 10-Б ІІ Правознавство
161 Іщук Софія 9-А ІІІ Правознавство
162 Моркляник Олексій 10-А ІІІ Правознавство
163 Привольєва Марія 11-А ІІІ Правознавство
164 Бабечко Марія 11-Б І Хімія
165 Сквирський Даніїл 8-Б І Хімія
166 Еремчук Анна 9-Б І Хімія
167 Пилипенко Юлія 11-Б ІІ Хімія
168 Бабій Данило 8-Б ІІ Хімія
169 Струсевич Ірина 9-А ІІ Хімія
170 Іщук Софія 9-А ІІІ Хімія
171 Труш Михайло 8-Б ІІІ Хімія
172 Бондаренко Степан 10-А ІІІ Хімія
173 Бондаренко Софія 7-В ІІІ Хімія
174 Кривша Софія 7-В ІІІ Хімія

Увага! Зміни  у порядку денному загальношкільних батьківських зборів, що відбудуться 09.11.2017 року о 18 годині в актовій.

Порядок денний:

  • Вибори голови батьківської ради школи;
  • Вибори делегатів на загальні збори колективу, які відбудуться 16.11.2017 р. (всього 15 осіб);
  • Про доцільність збору добровільних пожертвувань на школу №104 імені О.Ольжича;
  • Різне

P.S.: інформація про статус загальних зборів колективу розміщена на сайті школи. Розділ «Про школу» - «Нормативна документація» - «Статут школи»

«В началоНазад12345ВперёдВ конец»
Страница 1 из 5